Jsme umělecké profesionální uskupení, které již od roku 2001 vytváří v České republice ojedinělý divadelní projekt Divadelní tvorba ve specifické skupině (dříve Divadlo jako socializační možnost). Jedná se o integrovaná představení s herci s mentálním znevýhodněním. To znamená, že na divadelních prknech společně vystupují herci s postižením i herci profesionální.

Zaměřujeme se na kreativní divadelní práci s lidmi s mentální retardací tak, aby se mohli realizovat a osobnostně vyvíjet v profesionálních divadelních podmínkách. Naším cílem je podpořit jejich pracovní autonomii - neboť jejich humor, životní postoje a fantazie jsou pro dnešního, stresem polapeného člověka, osvobozující, překvapivé, zábavné a zajímavé.

Vedle integrovaných představení pořádáme divadelně výtvarné workshopy pro děti a víkendové divadelní školičky (např. v Ateliéru Kaštan, www.atelierkastan.cz), autorská loutková i neloutková představení s profesionálními herci nebo studenty DAMU, site-specific projekty a dnes již tradiční Rynholecký divadelní festiválek.